بازی God of War 4 هنوز رسما معرفی نشده است و ما شاهد سکوت خبری از سوی سازندگان آن هستیم. به تازگی اطلاعات و تصاویری از طراحی های اولیه بازی نامبرده در اینترنت پخش شده است که می توانید آنها را در ادامه مطلب مرور کنید.اطلاعاتی منتشر شده از سوی فردی با نام مستعار Shinobi هستند؛ یک کارمند داخلی با نفوذ که در انتشار شایعات و لو دادن مطالب مختلف بسیار پر آوازه است.

با توجه به صحبت های فرد نامبرده، God of War 4 بازیکنان را به دنیای اساطیر اسکاندیناوی می برد که شامل پل رنگین کمان تا تالار Valhalla می شود. در ادامه جزئیات منتشر شده ما شاهد توضیحاتی پیرامون قهرمان سری God of War یعنی Kratos، در جدیدترین ماجرایش هستیم:

Kratos در God of War 4 با ریش حضور دارد.

محیط انتخاب شده، دنیای اساطیر اسکاندیناوی است.
Kratos به Alfheim خواهد رفت که گفته می شود سرزمین پریان (Land Of The Fairies) است. از این مکان به عنوان یکی از نه جهان یاد شده و خانه نژاد Light Elves می باشد.

Kratos در یک یا چند زندان قرار خواهد گرفت.

Kratos دارای یک تبر خواهد بود. او با این وسیله می تواند درختان را قطع کرده تا مسیری را برای خود ایجاد کند.

محیط اطراف Kratos گفته می شود که با او تعامل خواهد داشت. به عنوان مثال اگر با یک گیاه برخورد کند، شما شاهد پخش شدن گرده از آن خواهید بود.
اطلاعات پخش شده در همین جا پایان می یابد اما شما می توانید تصاویری که از یک سری طراحی اولیه تهیه شده اند را در ادامه تماشا کنید. هنوز مشخص نیست که این تصاویر متعلق به بازی God of War 4 هستند یا خیر اما Kratos در آنها به چشم می خورد.

از آنجایی هم که محتویات منتشر شده تا کنون تازه هستند، به نظر نمی رسد که سازندگان مشغول تهیه یک نسخه بازسازی شده یا مورد مشابه باشند.

God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-35 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-34God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-32 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-31 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-30 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-29 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-22 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-23 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-25 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-26 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-27 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-28 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-24 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-15 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-16 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-13 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-12 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-11 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-10 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-9 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-8 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-1 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-2 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-3 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-4 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-5 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-6 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-7 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-33 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-17 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-18 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-19 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-20 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-21 God-of-War-4-Setting-and-Concept-Leak-14