http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/whsa0lrdy41we0eyhh6m.jpg

این یک راز نیست که جامعه ی بازی های رایانه ای، مشتاقانه دنباله ای از عنوان معروف با سبک مبارزه برای ادامه بقا و ترسناک کمپانی ناتی داگ یعنی The Last of Us 2 را پیش بینی می کنند. همچنین وجود دوباره جوئل و الی در این نسخه احتمال زیادی دارد، مخصوصا هنگامی که چندی پیش نیل دراکمن از استودیوی ناتی داگ اعلام کرد که این کمپانی به کاراکتر های جدید علاقه دارد. و اکنون نیز به گفته او، ساخت دنباله این سری پس از کنار هم قرار گرفتن بسته های الحاقی بخش تک نفره Uncharted 4، آغاز خواهد شد.

اما آقای دراکمن اطلاعات بیشتری دررابطه با منابع موجود قبل از ساخت The Last of Us 2 اعلام نکرد و به نظر می رسد نویسنده و کارگردان می خواهند طوفان مغذی دیگری با نسخه جدید این فرانچایز پرطرفدار، به پا کند. با توجه به تاخیر به وجود آمده در ساخت این نسخه، دراکمن و تیم ناتی داگ درباره The Last of Us 2، متن زیر را به اشتراک گذاشتند :

قبل از این که همکارم، بروس استریلی (همکار کارگردانی من) و من، به دنبال Uncharted 4 باشیم، به فکر نمونه های اولیه ای از دنیای The Last of Us بودیم. آن هم بدون این که وارد سبک های خاص و خارج از سری The Last of Us شویم.

هنگامی که به سراغ Uncharted 4 رفتیم تا کارگردانی این عنوان را انجام دهیم، کار برروی TLOU توقف یافت. توجه بعدی ما برروی بسته الحاقی بعدی Uncharted 4 است و پس از آن، هنگامی که به منابع مورد نیاز دست یافتیم، دوباره به سراغ آن نمونه های اولیه می رویم؛ به این نگاه می کنیم که ما در کجا قرار داریم، که تیم در کجا قرار دارد، و نسبت به چه چیزی هیجان دارند، و از آنجا آغاز می کنیم.

با اندیشه درباره این حقیقت که The Last of Us در مراحل اولیه ساخت می باشد، تا حدی که تاکنون حتی به طور فعال روی این پروژه کار نشده، قابل ذکر است که سونی و ناتی داگ هیچ کدام ساخت این نسخه را تایید نکرده اند. با این وجود، اعلامیه آقای دراکمن در بالا، نشان دهنده اشتیاق آن ها به ادامه چرخه تولید این عنوان است.

اگر قرار باشد ناتی داگ پس از اتمام تولید بسته های الحاقی Uncharted 4 به سراغ The Last of Us 2 برود، بسیار شگفت زده خواهیم شد اگر این عنوان در E3 سال بعد یعنی E3 2017 حضور داشته باشد. درضمن، از آنجایی که سرنخ های کافی برای تایید TLOU 2 وجود ندارد، تنها کاری که از عهده ما بر می آید این است که بنشینیم و امیدوار باشیم که انتظاراتمان از نسخه بعدی این فرانچایز پرطرفدار، عملی خواهد شد.

تا این لحظه، تاریخ عرضه رسمی برای The Last of Us 2 وجود ندارد اما باید پس از عرضه بسته های الحاقی Uncharted 4: A Thief’s End در ۱۰ مه ۲۰۱۶ (۳شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵) برای پلی استیشن ۴، اعلام شد.

نظر شما چیست؟ آیا ناتی داگ در فکر ادامه فرانچایز TLOU است؟ نظرات خود را با ما در میاد بگذارید.

منبع:گیمفا