MihanGame-Fable Legends

شاید بتوان گفت ناراحت کننده ترین خبر در چند ماه گذشته، لغو پروژه محبوب Lionhead یعنی Fable Legends بوده که قرار بود برای Windows 10 و Xbox One منتشر شود. شاید شما هم یکی از کسانی بودید که خود را آماده انتشار این بازی می‌کردید و دوست داشتید که هر چه زود تر Fable Legends را تجربه نمایید اما این اتفاق برای هیچ کسی میسر نشد.

بعد از توقف پروژه Fable Legends مایکروسافت اعلام کرد که تمامی سرور های بتا این بازی در تاریخ 13 آوریل بسته خواهند شد و هیچ کسی دیگر نمی‌تواند به آن ها دسترسی پیدا کند. اکنون این تاریخ فرا رسیده و چندی پیش مایکروسافت به صورت رسمی اعلام نمود که تمامی سرور های Fable Legends متوقف شده و دیگر قابل دسترسی نیستند. شاید این آخرین خبری باشد که از Fable Legends منتشر شد.

همچنین مایکروسافت اعلام نمود کسی که در داخل بازی دست به خرید طلاهای حین گیم پلی بازی زده اند، مبلغ پرداختی آن ها به صورت کامل پس داده شده تا مایکرو با گیمران و مشتری های بازی Fable Legends بی حساب شود.

اما استدیو سازنده Lionhead در یک متن از تمامی کسانی که در ساخت بازی در کنار آن ها بودند تشکر به عمل آورد و همچنین برای همه گیمران آرزوی موفقیت کرد.