با اینکه همه استودیوی فنلاندی رمدی را به خاطر بازی‌های تک نفره‌ای مثل «مکس پین»، «آلن ویک» و عنوان تازه عرضه شده‌شان «کوانتوم بریک» می‌شناسند اما
 این امکان وجود دارد که بازی‌های آینده‌ی این شرکت از بخش چندنفره آنلاین نیز بهره ببرد.

آقای «سم لیک» در پادکست «میجر نلسون» (از اعضای ارشد مایکروسافت) توضیح می‌دهد که رمدی «همه‌ی ایده‌های ممکن را در ذهن دارد» که تعدادی از آن‌ها کارکردی چندنفره دارند.

سم لیک می‌گوید: «قطعا درباره بخش چند نفره صحبت بحث‌هایی وجود دارد.» او در ادامه می‌گوید: «درباره‌ی همه‌ی ایده‌ها بحث می‌شود. می‌خواهیم چیزهایی را امتحان کنیم که باعث پیشرفت‌مان شود و همیشه از خودمان می‌پرسیم یک بازی از رمدی باید چگونه باشد و چطور می‌توانیم آن را به چیزی بهتر و باحال‌تر تبدیل کنیم.»

لیک مخصوصا درباره بخش چندنفره اشاره می‌کند: «همیشه در این باره [بحث] زیاد بوده است اما تا کنون آن را انجام نداده ایم.» او ادامه می‌دهد: «خیلی وقت‌ها آن را در نظر می‌گرفتیم و خیلی مواقع هم حتی درباره‌اش صحبت هم نمی‌کردیم با این حال باید ببینیم در بازی بعدی رمدی وضع چگونه خواهد بود.»

همچنین در این پادکست سم لیک تاکید کرد که داستان پردازی و راه‌های جدید آن برای رمدی بسیار مهم است که این سخنان اشاره به نوع روایت داستان بازی کوانتوم بریک و سریال تلویزیونی درون بازی دارد.

در بخشی از این پادکست نیز از سم لیک درباره‌ی ادامه و آینده‌ی کوانتوم بریک سوال شد که او بدون اینکه به نکته خاصی اشاره کند گفت آینده‌ی این عنوان به این بستگی دارد که شماره اولش چقدر موفقیت کسب کند. پاسخ سم این‌ چنین بود: «چنین چیزی (عرضه ادامه‌ای بر کوانتوم بریک) به وضوح بستگی مستقیمی به موفقیت [شماره اول] کوانتوم بریک دارد.» او در ادامه می‌گوید: «وقتی ما IP جدیدی خلق می‌کنیم، کارهای بسیاری در پس زمینه آن انجام می‌دهیم و این ساختن چیزی فراتر از یک صرفا یک بازی است. زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.»